Přihlášení

Jméno:
Heslo: 

Nejbližší závody

20. 7. Welzlův kvadriatlon
KVZábřeh na Moravě W
20. 7. ČP MTB - MČR
MTBHlinsko W
20. 7. TT Babice
TTBabice u Šternberka W
20. 7. SPAC - Mistrovství S.A.C.
CASJKrnov W
20. 7. Swimrun tour
JDalešice W
20. 7. Železný císařák
TTJilešovice W
20. 7. MSR MTB XCO 20.-21.7.2019
MTBPoráč, SK W
20. 7. Rajecký cross triatlon
TTTRajec, SK
20. 7. BA 20.-21.7.2019
JPodještědí W
20. 7. Miniduatlon Kunovice
DTKunovice W
20. 7. Hulmen
TTHulín W
21. 7. Xterra
XTTScanno, IT W
21. 7. ČP MTB - MČR
MTBHlinsko W
21. 7. SPAC - Mistrovství S.A.C.
SILKrnov W
21. 7. 2. Ostravský MTB pohár
MTBMokré Lazce W
21. 7. Welzlův maraton
MTBMAZábřeh na Moravě W
27. 7. DUKO triatlon
TTRýmařov W
27. 7. Ford challenge Prague
TTPraha W
27. 7. Hynčický MTB
MTBHynčice W
27. 7. Štiavnický cross triatlon
TTTB. Studenec, SK
28. 7. Xterra, long distance
XTTGraveman W
28. 7. Dětská tour Petera Sagana
MTBTopolčianky, SK W
2. 8. Valachyman 2.-3.8.
TTTBeskydy W
3. 8. Xterra, ME
XTTPrachatice W
3. 8. Okolo DoMo
MTBDomoradoviceP
3. 8. Jesenický šnek - VC JVS
SILTerezín W

Poslední závody

20. 7. Welzlův kvadriatlon
KVZábřeh na Moravě W
20. 7. ČP MTB - MČR
MTBHlinsko W
20. 7. TT Babice
TTBabice u Šternberka W
20. 7. SPAC - Mistrovství S.A.C.
CASJKrnov W
20. 7. Swimrun tour
JDalešice W
20. 7. Železný císařák
TTJilešovice W
20. 7. MSR MTB XCO 20.-21.7.2019
MTBPoráč, SK W
20. 7. Rajecký cross triatlon
TTTRajec, SK
20. 7. BA 20.-21.7.2019
JPodještědí W
20. 7. Miniduatlon Kunovice
DTKunovice W
20. 7. Hulmen
TTHulín W
19. 7. ČP MTB - MČR
MTBHlinsko W
19. 7. Hike and fly 19.-20.7.2019
JKrkonoše W
15. 7. ME adventure race 15.-21.7.2019
ETPKrakow, Poland W
14. 7. Triathlon Sosnowiec
TTSosnowiec, PL W
13. 7. TT Skalica
TTZlatnická dolina, SK
13. 7. Pohár Drahanské vrchoviny
MTBProtivanov W
13. 7. Oravaman
TTZuberec W
13. 7. Salzkammergut Trophy
MTBBad Goisern, AT W
7. 7. Xterra
XTTFrancie W
7. 7. Swimrun Austria
JAustria W
6. 7. Tour de France 6.-28.7.2019
ETPFrancie W
6. 7. Jesenický šnek - Čas-off-ka na Šerák
MTBBělá pod Pradědem W
6. 7. Morkovské chlap
TTMorkovice W
Archiv: 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
DatumNázevMístoKategorieDisciplínaOstatní
5. 1. LysacupMalenovice, BezručBěh do vrchuW
5. 1. Zimní TTKráliky, SKzimní triatlon
11. 1. SkialpLysá horaSkialpyW
12. 1. Toitoi cup cyklokrosHolé VrchyCyklokrosW
12. 1. zimní TTKrušetica, SKzimní triatlon
12. 1. O dřevěného KrakonošeRokytnice nad JizerouSkialpyW
13. 1. LysacupOstravice, MazákBěh do vrchuW
19. 1. LysacupOstravice, přejezdBěh do vrchuW
19. 1. Noc tuleních pásůPec pod SněžkouSkialpyW
19. 1. Vertikal grand tourTatranská Lomnica, SKSkialpyW
26. 1. Renault 24 hodin, 26.-27.1.Lysá horaBěh do vrchuW
26. 1. Vertikal SlamníkDolní MoravaSkialpy
26. 1. Dynafit skialp, testování a závodRazulaSkialpyW
27. 1. LysacupMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
27. 1. Zimní soustředění, 27.1.-3.2.2019PetříkovBěžky
2. 2. LysacupVisalajeBěh do vrchuW
2. 2. Rock Point Skialp Race a Test Day KráličákHynčice pod SušinouSkialpy
9. 2. Noční stopa valachyVelké KarloviceBěžky
10. 2. LysacupOstravice, MazákBěh do vrchuW
15. 2. Montura skialp 15.-17.2.BeskydySkialpyW
16. 2. LysacupFrenštát pod Radhoštěm, můstkyČasovka jednotlivcůW
16. 2. Montura skialp 15.-17.BeskydySkialpyW
17. 2. Montura skialp 15.-17.2.BeskydySkialpyW
23. 2. City cross sprintOstravaBěžkyW
23. 2. Lysacup, fináleMalenovice, Rajská boudaBěh do vrchuW
23. 2. Jelyman 23.-24.2.Paprsek, JeseníkyBěžkyW
27. 2. Vasův běh, 27.2.-4.3.2019NorskoBěžky
1. 3. Skialp PradědPradědSkialpyW
2. 3. Jesenický zimní TT, MČR+MSRPradědzimní triatlonW
8. 3. Šerácké skialpové závody 8.+9.3.Jeseníky RamzováSkialpy
9. 3. Pustopolomská 20Pustá PolomMTB
26. 3. Krkomen trophy, 26./29.3.2019Spindleruv MlynSkialpyW
31. 3. Jarní soustředění Gargano, 31.3.-10.4.2019Mattinata, ITSilničníW
31. 3. Hanácký duatlonRadíkov u OlomouceTerénní duatlonW
31. 3. Dětská tour Petera SaganaRimavská Sobota, SKMTBW
3. 4. Jarní soustředění 3.4.-7.4.2019Němčičky J MoravaSilničníW
3. 4. Štafetová míleOstrava HrabováBěhW
6. 4. Liptov ride (běh, MTB, skialp, kajak)Liptov, SKJinéW
6. 4. Bolatická 30BolaticeMTBW
6. 4. ČP MTBKutná HoraMTBW
6. 4. Pochod a běhBílovecBěhW
7. 4. XterraKyprXTerraW
7. 4. ČP MTBKutná HoraMTBW
7. 4. Běh údolím SetinyPustá PolomBěh
13. 4. Night run OstravaBěhW
13. 4. ČP Aquatlon JablonecJablonecPlavecko-běžeckýW
13. 4. OB - klasikaStará VesOrientační běhW
13. 4. MTB Horní Pálava BlanskoMTBW
14. 4. SPACKostelany u KroměřížeSilničníW
14. 4. Valašský pohár mládežeHulínMTBW
14. 4. Bolatická 20BolaticeBěh
16. 4. Jakubův běh DůlňákemOstrava VratimovBěhW
20. 4. Hasičský velikonoční čtvrtmaratonJilešoviceBěhW
21. 4. XterraReckoXTerraW
26. 4. PorubajkOstrava PorubaMTBW
27. 4. PorubajkOstrava PorubaMTBW
27. 4. ČP MTBTouškovMTBW
27. 4. Duathlon Tychy ( Croos) Tychy PLDuatlon
27. 4. Heipark duatlonTošoviceDuatlonW
27. 4. Polanský běhPolankaBěhW
27. 4. OB - krátkáVrbno pod PradědemOrientační běhW
27. 4. Jesenický šnek - Jarní klasikaKarloviceSilničníW
28. 4. ČP MTBTouškovMTBW
28. 4. SPAC Olšovské okruhy + BabyspacxxSilničníW
28. 4. Běh ŠtěpánkoviceŠtěpánkoviceBěhW
28. 4. OB sprintOrlováOrientační běhW
1. 5. Valašský pohárHrachovecMTBW
1. 5. Dětská tour Petera SaganaŠamorín, SKMTBW
1. 5. Májový běh okolo NezmaruDolní BenešovBěh
4. 5. Valachy duatlonVelké KarloviceDuatlonW
4. 5. Author Šela maraton, 4.-5.5.LipníkMTB maratonW
4. 5. Dobroslavický jarní duatlonDobroslaviceDuatlonW
4. 5. Pohár Drahanské vrchovinyValchovMTBW
4. 5. Závadská 10ZávadaBěhW
5. 5. Jesenický šnek - Vidnavské okruhyVidnavaSilničníW
8. 5. Valašský pohárRatibořMTBW
8. 5. Dětská tour Petera SaganaŽilina, SKMTBW
8. 5. Běh osvobozeníHrabyň - PorubaBěhW
8. 5. Jesenický šnek - Rychlebská 30JavorníkMTBW
11. 5. Krušnoman duatlonKlínyDuatlon
11. 5. Májový BobrBobrovníkyMTBW
11. 5. ČP MTBPec pod SněžkouMTBW
11. 5. SPAC O cenu města Orlová + BabyspacOrlováSilničníW
11. 5. Supersprint triatlon ZlínZlínTriatlonW
12. 5. ČP MTBPec pod SněžkouMTBW
12. 5. SPAC Krnovský kriták + BabyspacKrnovKritériumW
12. 5. Triatlon Zlín štafetyZlínTriatlon
12. 5. Jesenický šnek - MTB po magistráleRýmařovMTBW
13. 5. Giro d Italia 13.-23.5.2019ItálieEtapový závod
15. 5. Štafetová míleOstrava HrabováBěhW
15. 5. Slavata triatlonOlomoucTriatlonW
16. 5. Školní liga MTB - závod se nekoná !!!LandekMTBW
18. 5. Triathlon Osiek TT Sprint Osiek k Oświęcim, PLTriatlon
18. 5. XterraMaltaXTerraW
18. 5. Silesia bike maratonOpava KylešoviceMTB maratonW
18. 5. Jistebnický maraton,1/4, 1/2, 3,6kmJistebníkBěhW
18. 5. Pohár Drahanské vrchovinyBenešovMTBW
18. 5. OB - krátkáZašováOrientační běhW
18. 5. Jesenický šnek - O černého mnichaVrbno pod PradědemKritériumW
18. 5. Swimrun tourOrlíkJinéW
18. 5. Mini B7Skalka OstravaBěhW
19. 5. SPAC O cenu Krnova + BabyspacKrnovSilničníW
19. 5. Hájecký babycup do 14 letHáj ve SlezskuMTBW
23. 5. Školní liga MTBLandekMTBW
24. 5. Běh okolo Ostré hůrkyHáj ve SlezskuBěhW
25. 5. Hike and flyRanáJinéW
25. 5. Bělské okruhyBělá u ZávadyMTBW
25. 5. Superprestige BrnoBrnoTriatlonW
25. 5. OB sprintPříborOrientační běhW
25. 5. Mamut bike + silnicePřerovMTBW
25. 5. Jesenický šnek - Českopetrovická koolnaČeské PetroviceMTBW
25. 5. Vesnická olympiáda - přespolní běhDobroslaviceBěhW
25. 5. Hlučínský půlmaratonHlučínBěhW
26. 5. XterraGarda, ITXTerraW
26. 5. SPAC Bohumínská časovka + Babyspac, MistrovstvíBohumínČasovka jednotlivcůW
26. 5. Dětská tour Petera SaganaSpišský Hrhov, SKMTBW
30. 5. Školní liga MTBLandekMTBW
1. 6. XterraPortugalskoXTerraW
1. 6. Frýdlantský ČEZ duatlonFrýdlant nad OstravicíDuatlonW
1. 6. ČP MTBZadovMTBW
1. 6. SPAC Mokrolazecká 60Mokré LazceSilničníW
1. 6. CzechmanPardubiceTriatlonW
1. 6. Jesenický šnek - Vidnavské okruhyVidnavaSilničníW
1. 6. Český běh ženOstrava Nová KarolinaBěhW
1. 6. LHUTBeskydy, Lysá horaBěh do vrchuW
1. 6. Mad RaceOstravaJinéW
2. 6. Triathlon Cross TychyTychy, PLterénní triatlon
2. 6. ČP MTBZadovMTBW
2. 6. SPAC Velká Cena F-MFrýdek MístekČasovka jednotlivcůW
2. 6. Jesenický šnek - šumná jízdaJeseníkMTBW
2. 6. Pržno MTBPržnoMTBW
5. 6. Štafetová míleOstrava HrabováBěhW
6. 6. Školní liga MTBLandekMTBW
8. 6. XterraBelgieXTerraW
8. 6. Head bike maratonHorní BenešovMTB maratonW
8. 6. SPAC Velká Cena SPAC..Etapový závodW
8. 6. Ocelácký triatlonVrbice u OstravyTriatlonW
8. 6. Xtreme triatlon BrušperkBrušperkterénní triatlonW
8. 6. Xterra OstrovOstrovXTerraW
8. 6. Pohár Drahanské vrchovinyOkrouhláMTBW
8. 6. Jilešovický prásk 15 kmJilešoviceBěhW
8. 6. Heroes RaceHradec nad MoravicíJinéW
9. 6. Pojďte se proběhnout 5/10 kmOstrava Bělský lesBěhW
9. 6. MTB OndřejníkKunčice pod OndřejníkemMTBW
9. 6. Triatlon ŠutrŠumvaldTriatlonW
13. 6. Školní liga MTBOstrava - LandekMTBW
15. 6. Grizzlyman 15.-16.6.2019Olešná a BeskydyTriatlonW
15. 6. Panda a Koala sprinttriatlon OlešnáTriatlonW
15. 6. Sportfest 14.-16.6.2019OlešnáJinéW
15. 6. Mattoni Půlmaraton OlomoucOlomoucBěhW
15. 6. Bike ValachyBeskydyMTBW
15. 6. Životské Hory MTBŽivotské HoryMTB maratonW
15. 6. ČP MTBBedřichovMTBW
15. 6. SPAC Cena Continentalu..Časovka do vrchuW
15. 6. Xterra PlzeňPlzeňXTerraW
15. 6. Letní RUNdálOstrava ZábřehBěhW
16. 6. ČP MTBBedřichovMTBW
16. 6. SPAC + Babycup Tour de JavorovýTřinecČasovka do vrchuW
16. 6. Dětská tour Petera SaganaNová Dubnica, SKMTBW
16. 6. Jesenický šnek - Buldočí časovkaRapotínČasovka jednotlivcůW
16. 6. Běh zámeckým parkemKravařeBěhW
18. 6. OB krátkáPřerovecOrientační běhW
19. 6. Běh olympijského dneOstrava PorubaBěhW
20. 6. Školní liga MTBLandekMTBW
20. 6. Zlatá tretraOstravaJinéW
20. 6. Školní liga MTBOstrava - LandekMTBW
22. 6. SPAC - Memoriál A.Dohnala + Babyspac + mistrovstvíSuchdol nad OdrouSilničníW
22. 6. MoraviamanOtrokoviceTriatlonW
22. 6. Pohár Drahanské vrchovinyŽďárnáMTBW
22. 6. Jesenický šnek - Křížová stezkaZlaté HoryMTBW
22. 6. Vítkovická 5Ostrava VítkoviceBěhW
22. 6. Hynčiský triatlonHynčice pod Sušinouterénní triatlonW
22. 6. Outdoor trophyLingenau, ATJinéW
23. 6. Jesenický šnek - Jamajka PrixVrbno pod PradědemSilničníW
23. 6. MTB LubnoLubnoMTBW
24. 6. LODM 24.-27.6.219LiberecJinéW
29. 6. XterraSvycarskoXTerraW
29. 6. Bikemaraton DrásalHolešovMTB maratonW
29. 6. XTT ŠternberkŠternberkterénní triatlonW
29. 6. SPAC - Beskyd tourBeskydySilničníW
29. 6. Dětská tour Petera SaganaTrnava, SKMTBW
29. 6. MČR rogaining, 29.-30.6.2019Krušné horyOrientační běh
30. 6. 1. Ostravský MTB pohárOstrava PustkovecMTBW
6. 7. Tour de France 6.-28.7.2019FrancieEtapový závodW
6. 7. Jesenický šnek - Čas-off-ka na ŠerákBělá pod PradědemMTBW
6. 7. Morkovské chlapMorkoviceTriatlonW
7. 7. XterraFrancieXTerraW
7. 7. Swimrun AustriaAustriaJinéW
13. 7. TT Skalica Zlatnická dolina, SKTriatlon
13. 7. Pohár Drahanské vrchovinyProtivanovMTBW
13. 7. OravamanZuberecTriatlonW
13. 7. Salzkammergut TrophyBad Goisern, ATMTBW
14. 7. Triathlon SosnowiecSosnowiec, PLTriatlonW
15. 7. ME adventure race 15.-21.7.2019Krakow, PolandEtapový závodW
19. 7. ČP MTB - MČRHlinskoMTBW
19. 7. Hike and fly 19.-20.7.2019KrkonošeJinéW
20. 7. Welzlův kvadriatlonZábřeh na MoravěKvadriatlonW
20. 7. ČP MTB - MČRHlinskoMTBW
20. 7. TT BabiceBabice u ŠternberkaTriatlonW
20. 7. SPAC - Mistrovství S.A.C.KrnovČasovka jednotlivcůW
20. 7. Swimrun tourDalešiceJinéW
20. 7. Železný císařákJilešoviceTriatlonW
20. 7. MSR MTB XCO 20.-21.7.2019Poráč, SKMTBW
20. 7. Rajecký cross triatlonRajec, SKterénní triatlon
20. 7. BA 20.-21.7.2019PodještědíJinéW
20. 7. Miniduatlon KunoviceKunoviceDuatlonW
20. 7. HulmenHulínTriatlonW
21. 7. XterraScanno, ITXTerraW
21. 7. ČP MTB - MČRHlinskoMTBW
21. 7. SPAC - Mistrovství S.A.C.KrnovSilničníW
21. 7. 2. Ostravský MTB pohárMokré LazceMTBW
21. 7. Welzlův maratonZábřeh na MoravěMTB maratonW
27. 7. DUKO triatlonRýmařovTriatlonW
27. 7. Ford challenge PraguePrahaTriatlonW
27. 7. Hynčický MTBHynčiceMTBW
27. 7. Štiavnický cross triatlonB. Studenec, SKterénní triatlon
28. 7. Xterra, long distanceGravemanXTerraW
28. 7. Dětská tour Petera SaganaTopolčianky, SKMTBW
2. 8. Valachyman 2.-3.8.Beskydyterénní triatlonW
3. 8. Xterra, MEPrachaticeXTerraW
3. 8. Okolo DoMoDomoradoviceMTBP
3. 8. Jesenický šnek - VC JVSTerezínSilničníW
4. 8. Bielawa Cross TriathlonBielawa, PLterénní triatlonW
7. 8. XterraNemecko, O-SeeXTerraW
9. 8. Epic 3 Challenge - ČasovkaHavířovTriatlonW
10. 8. Epic 3 Challenge - Albrechtický TriatlonAlbrechticeTriatlonW
10. 8. Pohár Drahanské vrchovinyBukováMTBW
10. 8. Jesenický šnek - Časovka na SkřítekRýmařovČasovka jednotlivcůW
10. 8. Králický triatlonKrálíkyTriatlonW
11. 8. Xterra - závod ZRUŠENPolskoXTerraW
11. 8. Epic 3 Challenge - FináleAlbrechticeTriatlonW
11. 8. Jesenický šnek - O cenu RapotínaRapotínMTBW
11. 8. 3. Ostravský MTB pohárPustá PolomMTBW
11. 8. MorkomanMorkoviceTriatlonW
17. 8. Pálava race půlkaPálava, Nové MlýnyTriatlonW
17. 8. Ostravský chacharOstrava Bělský lesMTB
17. 8. Pohár Drahanské vrchovinyBoskoviceMTBW
17. 8. Žilinský triatlon17.-18.8.2019 Žilina, SKTriatlon
18. 8. SPAC - Grand Prix Forman + mistrovství BabyspacxxSilničníW
24. 8. Xterra OpavaOpava, Stříbrné jezeroXTerraW
24. 8. Xterra Opava - sprint, štafety, dětiOpava, Stříbrné jezeroXTerraW
24. 8. Pohár Drahanské vrchovinyKořenecMTBW
24. 8. Bike ČeladnáČeladnáMTBW
24. 8. Kelečský triatlon K3KelečXTerraW
25. 8. Větřkovický triatlonVětřkoviceterénní triatlonW
25. 8. 4. Ostravský MTB pohárDobroslaviceMTBW
29. 8. Beskydská 7, 29.8.-1.9.2019BeskydyJinéW
29. 8. Wenger adventure race 29.8.-1.9.2019Karlštejnsko, autocamp SkaliceEtapový závodW
31. 8. SPAC - Bludovická časovka + BabyspacHorní BludoviceČasovka jednotlivcůW
31. 8. Pilman půlkaŽďár nad SázavouTriatlon
31. 8. Valašský pohárJablůnkaMTBW
31. 8. Jesenický šnek - Cena PraděduVrbno pod PradědemSilničníW
31. 8. Cross triatlonLiptovská Mara, SKterénní triatlon
1. 9. XterraLuxemburgXTerraW
1. 9. SPAC - O cenu města Petřvald + BabyspacPetřvaldSilničníW
7. 9. Šilheřovický šlaušekŠilheřoviceMTB
7. 9. Red Bull DolomitenmannLienz RakouskoJinéW
7. 9. Pohár Drahanské vrchovinyVelenovMTBW
7. 9. Jesenický šnek - Zlatohorská magistrálaHorní ÚdolíMTBW
7. 9. Swimrun tourSlapyJinéW
8. 9. Dětská tour Petera SaganaNitra, SKMTBW
8. 9. 5. Ostravský MTB pohár, city festOstrava PorubaMTBW
14. 9. XterraNizozemiXTerraW
14. 9. SPAC - Časovka na Kasárny + BabyspacxxČasovka do vrchuW
14. 9. Pohár Drahanské vrchovinyKníniceMTBW
14. 9. Tatry triatlonVys. T. -Mlynčeky, SKterénní triatlon
15. 9. Valašský pohárSemetínMTBW
15. 9. Jesenický šnek - Kritérim JeseníkJeseníkKritériumW
15. 9. Slavkovské radaryLipník nad BečvouČasovka do vrchu
21. 9. Oderská mlýniceKlokočůvek, OdryMTB maratonW
21. 9. Žamberský duatlonŽamberkDuatlon
21. 9. Pohár Drahanské vrchovinyNové Město na MoravěMTBW
21. 9. Jesenický šnek - Mamutí cena Dolní MoravyDolní MoravaMTBW
22. 9. City maratonOstravaBěhW
22. 9. Dětská tour Petera SaganaKošice, SKMTBW
28. 9. Jesenický šnek - Jesenické kritérium MTBJeseníkMTB
5. 10. BobrcupLitovelJinéW
11. 10. Ultramaratron zapomenuté hory 11.-12.10.Račí údolí, Jeseníky, rychlebyBěh
19. 10. Běhej ValachyBeskydyBěhW
20. 10. Kobeřický půlmaratonKobeřiceBěhW
27. 10. Xterra championchipHawaii, KapaluaXTerraW

Partneři:



















Beskydy-Visalaje,ubytování


Dotazy a připomínky prosím pište na adresu webmastera. Webmaster: Tomáš Matera